Zelf verkopen en conciërge service

Wat is het verschil tussen conciërge artikelen en artikelen die iemand zelf verkoopt?

Er zijn twee verschillende soorten artikelen bij REBELLE: Wat is het verschil tussen conciërge artikelen en artikelen die iemand zelf verkoopt?

Conciërge artikelen (gekenmerkt met 'verzendklaar') worden via onze conciërge service verkocht. Deze artikelen zijn reeds door ons team van experten gecontroleerd en zijn zowel door de REBELLE kwaliteits- als echtheidscontrole gekomen. Zij liggen in ons magazijn en zijn klaar voor verzending. Dit betekent dat ze binnen 1-3 werkdagen na de ontvangst van de bestelling worden bezorgd.

Artikelen die verkopers zelf online zetten, bevinden zich nog bij de verkoper en moeten na de verkoop eerst naar REBELLE worden gestuurd. Na ontvangst controleert ons team experten de toestand en echtheid van de artikelen. Zo loop je geen enkel risico! Aansluitend sturen wij je de artikelen zo snel mogelijk toe. De levering vindt in het algemeen binnen 1-2 weken plaats.

...

Informatie over de conciërgeservice

Klik   hier als je meer te weten wilt komen over de stappen en als je specifieke vragen hebt over de conciërge service

Meer informatie hierover vind je ook in onze   algemene voorwaarden voor gebruikers in artikel 3

...

Informatie over zelf verkopen

Klik   hier als je meer te weten wilt komen over de stappen en als je specifieke vragen hebt over zelf verkopen.

Meer informatie hierover vind je ook in onze   algemene voorwaarden voor gebruikers in artikel 4
Did this answer your question? Thanks for the feedback There was a problem submitting your feedback. Please try again later.

Was dit antwoord nuttig? Zo niet dan, Schrijf ons Schrijf ons